چرا فوراور را انتخاب کنیم

چرا فوراور؟

why_forever

فواید آلوئه ورا

آلوئه ورا فواید قدرتمندی دارد که به شما کمک می کند ظاهر بهتری داشته باشید و از درون و بیرون احساس بهتری داشته باشید. از کمک به هضم و تقویت انرژی طبیعی گرفته تا تسکین و حالت‌دهندگی پوست، ژل آلوئه‌ورا با برگ‌های داخلی خالص، قلب همه کارهایی است که ما در فوراور انجام می‌دهیم.

why_forever_world.jpg

از اینجا شروع می شود

همه چیز از مزارع آلوئه ما در جنوب تگزاس و جمهوری دومینیکن شروع می شود. ما نحوه رشد و برداشت گیاهان خود را کنترل می کنیم. این به فوراور اجازه می‌دهد هر سال بیش از 8 میلیون گالن نوشیدنی آلوئه ورا با بالاترین خلوص کیفیت ژل داخلی برگ گیاه اصلی تولید کند.

مطالعه بیشتر

شما در شرکت خوبی خواهید بود

why_forever_vertically2
مالکیت و مدیریت یکپارچه

تمام مراحل از کاشت تا برداشت آلوورا و نگهداری کندوهای زنبور عسل و فرآوری مکمل های غذایی و حمل و نقل و توزیع در مالکیت کمپانی است.

why_forever_a_global
یک شرکت جهانی

ما بزرگترین تولید کننده محصولات آلوئه ورا در جهان هستیم که در بیش از 160 کشور فعالیت می کنیم.

why_forever_forever
خانواده فوراور

یکی از ارزش های اصلی ما حفظ بنیان خانواده و عشق به مردم است.

why_forever_support
در طول راه حمایت می کنیم

ما آموزش و پشتیبانی گسترده ای را برای ایجاد کسب و کار به شما ارائه می دهیم.

why_forever_working
همکاری با یکدیگر

ما فعالانه با موسسات خیریه ای کار می کنیم که به مبارزه با گرسنگی و فقر در جهان کمک می کنند.

why_forever_generous
پاداش های سخاوتمندانه

ما به ارائه برنامه های پاداش و پاداش سخاوتمندانه اعتقاد داریم.

مشوق های فوراور

وقتی واجد شرایط دریافت جوایز و مشوق ها هستید، پتانسیل سفر جهانی به برخی از بهترین مقاصد جهان را دریافت می کنید، جوایز بیشتری کسب می کنید و آموزش های تخصصی از رهبران برتر کسب و کار ما دریافت می کنید.

why_foreve

رالی جهانی فوراور برای همیشه

رالی های جهانی در سال های گذشته ما را به دبی، لندن، ژوهانسبورگ و سنگاپور برده است تا در مورد محصولات جدید بیاموزیم، از داستان های قدرتمند الهام بگیریم، شاهد شناخت های بزرگ باشیم، از سرگرمی های شگفت انگیز لذت ببریم و موارد دیگر.

پاداش های مدیریتی فوراور

پاداش chairman bonus

برنامه پاداش رئیس ما سالانه درصدی از درآمد مازاد جهانی ما را به رهبران و سازندگان مشاغل بازپرداخت می کند تا به آنها برای کار سخت و فداکاری آنها پاداش دهد. FBOهایی که واجد شرایط هستند دعوت می شوند تا چک خود را دریافت کنند و در رالی جهانی ما شناخته شوند!

why_foreve

رویداد Eagle Manager

Eagle Manager یکی از پلن های تشویقی فوراور لیوینگ است که مدیران واجد شرایط از سراسر جهان را تحت بهترین آموزش ها از برترین رهبران این کسب و کار قرار می دهد.

why_foreve

از ماجراجویی بعدی خود لذت ببرید

چه چیزی به شما انگیزه می دهد؟ فرقی نمی‌کند، ماشین شما نماد قدرت باشد یا بخشی از حمایت خانواده تان، با طرح تشویقی برنامه خرید ماشین از ماجراجویی بعدی خود لذت ببرید. شما می توانید برای خرید ماشین رویایی، قایق، موتور سیکلت یا هر چیز دیگری که رویای آن را دارید، از طریق این برنامه درآمد کسب کنید!

why_foreve

گیاه خواران

بسیاری از محصولات آلوئه ورا ما توسط شورای علمی بین المللی آلوئه ورا (IASC) برای خلوص و قدرت تایید شده اند. این نامگذاری مهم نشان دهنده تعهد ما به استفاده از بهترین مواد اولیه است که برگرفته از طبیعت است.

why_foreve

از گیاه تا محصول برای شما

آلوئه فوراور ما با دقت در مزارع آلوئه خودمان در جمهوری دومینیکن و تگزاس رشد و پرورش داده می شود، بنابراین شما محصولات با کیفیتی را در دستان خود خواهید داشت.

why_forever_dedicated

تقدیم به محیط زیست

ما با پمپ های خورشیدی و سیستم های آبیاری قطره ای جدید در مزارع آلوئه خود، مصرف آب را تا 90 درصد کاهش داده ایم.

آیا تو برای شروع سفر آماده هستی؟

همین الان ثبت نام کن!

بستن
شبکه های اجتماعی

ارتباط با فوراور در اینستاگرام
ارتباط در فیسبوک با فوراور