چرا فوراور فرصت فوراور توزیع کننده فوراور مسیر موفقیت فوراور سوالات متداول فوراورلیوینگ آلوورا فوراور از گیاه تا محصول
درباره فوراورلیوینگ

درباره ما

تاسیس فوراور از سال 1978

شروع از سال 1978

کمپانی فوراورلیوینگ که در سال 1978 توسط پرزیدنت رکس موان تأسیس شد، یک شرکت چند میلیارد دلاری است که صدها محصول سلامتی و زیبایی را در سراسر جهان تولید و از طریق توزیع کندگان شرکت به روش فروش مستقیم این محصولات را به دست مصرف کنندگان می رساند. این شرکت هنوز در مالکیت خصوصی است، اما چیزی بیش از یک تجارت است. ما یک خانواده هستیم.

رکس موان بنیانگذار فوراور لیوینگ

رکس موان

در سال 1978، رکس موان خانواده و دوستان نزدیک خود را به اولین جلسه محصولات فوراور لیوینگ در تمپا ایالت آریزونا دعوت کرد. او در آنجا از یک طرح انقلابی و خاص رونمایی کرد که بهترین محصولات مصرفی را به مردم ارائه دهید، محصولات ما ثابت شده است و به پایداری سلامتی کمک می کند تا سطح سلامتی را ارتقا دهد و اجازه دهید که خود محصولات و افرادی که آنها را استفاده می کنند تجربه شخصی خود را با دیگران به اشتراک بگذارند..

از گیاه تات محصول با فوراور لیوینگ

گیاه تا محصول

از سال 1978، کمپانی فوراورلیوینگ به جستجوی بهترین منابع طبیعی سلامتی و زیبایی و به اشتراک گذاری آنها با جهانیان اختصاص یافته است. ما اشتیاق داریم که به دیگران کمک کنیم تا بهتر به نظر برسند و احساس بهتری داشته باشند. حس سربلندی ناشی از انجام این کارها کمی متفاوت است. ما صاحب مزارع آلوئه ورا، امکانات تولید، تحقیق و توسعه، آزمایشگاه های کنترل کیفیت و حتی کانال های توزیع خودمان هستیم. همه چیز از گیاه تا محصول برای شما.

حضور جهانی ما

میلیون‌ها نفر در بیش از 160 کشور فواید محصولات آلوئه ورا فوراور را کشف کرده‌اند که به آنها و خانواده‌هایشان کمک می‌کند ظاهر بهتر و احساس بهتری داشته باشند.

فراتر از استانداردها

برداشت آلوورا در زمین های فوراورلیوینگ

برداشت آلوئه ما

آلوئه ورا رگ حیاتی فوراورلیوینگ است. مزارع آلوئه ما جایی است که سفر ما آغاز می شود ما مالک تمام بخش های فرآیند تولید و رساندن محصول به دست مشتری هستیم تا بتوانیم کمترین قیمت و بالاترین کیفیت را در هر مرحله تضمین کنیم.

بیشتر بدانید
سرمایه گذاری بر روی آینده با فوراور

سرمایه گذاری برای آینده

محصولات ما با استفاده از آخرین فناوری و نوآوری ها توسعه یافته اند. ما برای ارائه بهترین محصولات در بازار برای شما سرمایه گذاری می کنیم.

شروع
در فوراور اولویت خانواده است

اولویت با خانواده

تنها یک راه برای انجام کارها وجود دارد و آن راه درست است. ذهنیت ما این است که خانواده را در اولویت قرار دهیم، از محصولاتمان تا نحوه اداره کسب و کارمان.

بیشتر بدانید

به خانواده جاودان ما بپیوندید

چطور کار با فوراور را شروع کنیم؟

چطور شروع کنیم؟

فوراور لیوینگ متعهد به موفقیت شماست و این به معنای ارائه دانش کافی، مهارت و اعتماد به نفس لازم برای رهبر شدن است. این کار سختی هم هست! در ادامه ببینید چه چیزی نیاز است.

بیشتر بدانید
مشوق ها و مزایای فوراور

مشوق ها و مزایا

بدنبال دریافت انگیزه از فوراورلیوینگ باشید. با کسب و کار فوراورلیوینگ می توانید پتانسیل سفر به بهترین مقاصد جهان را بدست آورید، جوایز و پاداش بیشتری کسب کنید و آموزش های تخصصی را از رهبران برتردریافت نمائید.

بیشتر بدانید
فرصت عالی در فوراور

فرصت شما

راه اندازی یک کسب و کار با فوراور به شما این پتانسیل را می دهد که جریان درآمد قابل توجهی کسب کنید، به علاوه شما آزادی مالی و زمانی دارید تا زندگی خود را مطابق رویاهای خود بسازید. ببینید چگونه

بیشتر بدانید

بستن
شبکه های اجتماعی

ارتباط با فوراور در اینستاگرام
ارتباط در فیسبوک با فوراور