فرصت درآمدزایی با فوراور

فرصت Forever

فرصت Forever

شما بعنوان یک مالک مستقل فوراور می‌توانید در کنار خانواده خود تجارتتان را بسازید.

شما بعنوان یک مالک مستقل فوراور می‌توانید
در کنار خانواده خود تجارتتان را بسازید.

مزایای پیوستن به خانواده جهانی ما

حقایق صریح درباره راه فوراور

مالک کسب و کار خودتان شوید
برای خودتان کار کنید

شما این آزادی را دارید که برنامه خود را تنظیم کنید، هرروز از زمانی که می خواهید کار را شروع کنید و به آنچه می خواهید برسید.

پتانسیل در آمدزایی نامحدود
پتانسیل درآمدی نامحدود

هر چه سخت تر کار کنید، پتانسیل کسب درآمد بیشتری خواهید داشت. ما هرگز کسب درآمد را محدود نمی کنیم و در فوراور هر کس با توجه به توانایی هایش کسب در آمد می کند.

جهانگردی با فوراور
جهانگردی

با طرح های تشویقی فوراور به یک گردشگر جهانی تبدیل شوید. به بهترین شهرهای کره زمین سفر کنید.

ابزار و آموزش فوراور
ابزار و آموزش

از سمینار های حضوری گرفته تا صدها مطالب آنلاین، همه چیزهایی را که برای موفقیت نیاز دارید در اختیار خواهید داشت.

your_opp_discounts_on_product
تخفیف روی محصولات

تخفیف های منحصربفرد بر روی محصولات دریافت کنید. از آن لذت ببرید یا به دیگران خرده فروشی کنید.

خانواده جهانی فوراور
خانواده جهانی

بخشی از خانواده ای باشید که در بیش از 160 کشور جهان نمایندگی رسمی دارد.

پیوست به خانواده فوراور

پیوستن به خانواده فوراور ایرانیان

چگونه کسب درآمد کنم؟ شما می توانید با فروش محصولات فوراور به مشتریان خود درآمد کسب کنید. هر چه بیشتر بفروشید، درآمد بیشتری خواهید داشت.
امتیاز یا سی سی چیست؟ در فوراور تمام حجم فروش بر اساس cc که مخفف (case credit) می باشد اندازی گیری می شود، یعنی به هر محصول ارزش یا امتیاز مشخصی به نام سی سی تعلق گرفته است. این به آن دلیل است که مبنای تمامی تخفیف ها و فروش های شما در فوراور بر اساس سی سی های خریداری شده توسط خودتان و مشتری ها و همین طور افرادی که به واسطه شما به فوراور معرفی می شوند محاسبه می شود تا مبنای ارزش پول هر کشور با توجه به امتیاز هر محصول معادل سازی شود. . به طور میانگین ارزش هر سی سی تقریبا برابر 220 دلار آمریکا می باشد. مبنای محاسبه سی سی در فوراور ایرانیان معادل 920 درهم بعلاوه 5 درصد مالیات که می شود 966 درهم امارات.

همین الان ثبت نام کن!

your_opp_why_forever

چرا فوراور؟

محصولات عالی فوراور لیوینگ با قدمتی بیش از 40 سال پایه ای استوار برای تجارتتان است محصولات مصرفی هستند که به معنی تکرار خرید و تداوم تجارت می شود. در واقع کسی نیست که خواستار یک یا چند مورد از این محصولات نباشد.
کیفیت محصولات 100 درصد تضمین شده است. قابل ذکر است که فوراور بزرگترین کمپانی خصوصی ایالت آریزونا و همین طور ششمین کمپانی خصوصی آمریکا از نظر سرعت رشد است.
همه بخش های تجاری ما از کاشت پنجاه میلیون گیاه آلوورا در دره ریوگراند جنوب تگزاس و هزاران هکتار مزرعه آلوورا جمهوری دومینیکن تا ساخت بی نظیر و تجهیزات بسته بندی در کارخانه ایالت آریزونا و فوراور نتروستیکالز، همه و همه در مالکیت و کنترل شرکت می باشد که نتیجه آن عرضه مداوم محصولاتی ماندگار و منحصر بفرد با کیفیت بالا و قیمت های مقرون به صرفه است.
یکی از جاذبه های فرصت فوراور این است که می توانید تجارتتان را برای فرزندانتان به ارث بگذارید و آنها می توانند پورسانت های حاصل از سازمان ساخته شده توسط شما را دریافت کنند. همچنانکه تجارت فوراور خودتان را می سازید در واقع در حال ساخت میراث مالی برای آیندگانتان هستید. این شرکت به خوبی خدماتش را ارائه کرده است و از طریق آن توزیع کنندگان بی شماری در سراسر جهان به رویاهایشان رسیده اند.

آیا آماده شروع سفرهستی؟

همین الان ثبت نام کن!
your_opp_become_a_product

فروشنده محصولات شوید

برای ایجاد یک تجارت آماده نیستید؟ اشکالی ندارد! شما می توانید با ما در ارتباط بمانید و آشنایی خود را با محصولات ما شروع کنید.
همانطور که به صاحبان کسب و کار فوراور خود می گوییم، خرید را شروع کنید و در هنگام تسویه حساب برای یک حساب مشتری خرده فروشی ثبت نام کنید.
با حساب کاربری خود، می‌توانید اولین کسی باشید که در مورد آفرهای محصولات جدید باخبر می‌شوید، از آخرین تبلیغات مطلع می‌شوید و اخبار را مستقیماً از طریق ایمیل خود دریافت می نمائید.


بستن
شبکه های اجتماعی

ارتباط با فوراور در اینستاگرام
ارتباط در فیسبوک با فوراور