مسیر موفقیت در فوراور

مسیر موفقیت

فوراور لیوینگ دوستدار طبیعت است

فوراور دوستدار محیط زیست

تعهد ما به کیفیت به معنای ارائه بهترین محصولات در حین مراقبت از محیط زیست و میلیون ها نفری است که فوراور را انتخاب می کنند.

بهترین روش برای تولید محصولات فوراور لیوینگ انتحاب کرده ایم

بهترین روش انجام کار

ما همه جنبه های تولید را از کارخانه گرفته تا محصول و تحویل به شما کنترل می کنیم. فوراور مفتخر است که محصولات ما، مسئولیت های زیست محیطی و ارائه محصول به مشتریان و صاحبان کسب و کار فوراور را به بهترین روش انجام می دهد.

حقایق صریح درباره راه ما

برای تولید محصولات فوراور لیوینگ بهینه ترین روش مصرف آب انتخاب شده است
مصرف آب کاهش یافته است

مزارع آلوئه ما در جمهوری دومینیکن از پمپ های خورشیدی و سیستم آبیاری قطره ای استفاده می کنند که به ما امکان می دهد مصرف آب را تا 90 درصد کاهش دهیم!

تست کیفیت محصولات فوراور لیوینگ با بروزترین روش ها صورت میپذیرد
تست کیفیت

ما تست های کیفیت را در هر مرحله از فرآیند تولید و ساخت برای اطمینان از کیفیت و قدرت انجام می دهیم.

آلوورا CO2 را به اکسیژن تبدیل می کند
تبدیل co2 به اکسیژن

بیش از 50 میلیون گیاه آلوئه ورای فوراور، زمین را از CO2 پاک و به اکسیژن تبدیل می‌کند.

محصولات فوراور بالاترین سطوح گواهینامه ها را دریافت نموده اند
گواهینامه های برتر

اخذ گواهینامه های بین المللی، تائیدی بر کیفیت بالا و استانداردهای جهانی محصولات فوراور است.

بسته بندی محصولات فوراور
بسته بندی با مراقبت

جعبه های حمل و نقل فوراور از 85 درصد مواد بازیافتی استفاده می کنند و با جوهرهای سازگار با محیط زیست چاپ می شوند.

محصولات فوراور لیوینگ آمده اند تا جهان بهتری را برای شما بسازند
برای بهتر کردن جهان

فوراور برای کمک به جهان از طریق فوراورگیوینگ فرصت‌هایی را برای کمک به مراکز خیریه اختصاص داده است. همچنین فرصت درآمدزایی از طریق فوراورلیوینگ را در اختیار همه افراد گذاشته است.

برای بهتر کردن جهان

بنیانگذار و مدیرعامل ما، رکس موان، فوراورلیوینگ را بیش از چهار دهه پیش با این ایده شروع کرد که می‌توانید به مردم کمک کنید تا از طریق فرصت‌های تجاری جدید بهتر به نظر برسند، احساس بهتری داشته باشند و زندگی خود را بهبود بخشند.

تیم رهبری فوراورلیوینگ

تیم رهبری اجرایی ما

تیم رهبری اجرایی فوراور تلاش می کند تا بهترین محصولات، رویدادها و فرصت ها را بدون توجه به اینکه در کجای جهان هستید به شما ارائه دهد.
هیات مشاوره ای فوراور لیوینگ

هیئت مشورتی علمی

هیئت مشاوره علمی سه نفره فوراور به ما کمک می کند تا در خط مقدم تغذیه پیشرفته بهترین باشیم. آنها در زمینه های تغذیه و پزشکی متخصص هستند و به ما کمک می کنند تا خلاقانه ترین محصولات را برای شما ارائه دهیم.
رهبری جهانی توسط فوراور

تیم رهبری جهانی

تیم رهبری جهانی فوراور در برنامه بازاریابی ما برترین جایگاه را دارد. این افراد از تجارب موفق خود برای کمک به رشد دیگران و کسب موفقیت برای صاحبان کسب و کار فوراور الهام بخش هستند.
به خانواده جاودان فوراور بپیوندید

یک خانواده جهانی برای همیشه

خانواده جهانی فوراور که در بیش از 160 کشور جضور دارند با نیروی عشق برای بهتر به نظر رسیدن، داشتن احساس بهتر و کشف فرصت های تجاری جدید به یکدیگر کمک می کنند.
محصولات فوراور مورد تائید کمیسیون جهانی مطالعات آلوورا

گواهینامه IASC (کمیسیون جهانی مطالعات آلوورا) معتبرترین نهاد در زمینه محصولات و مشتقات آلوورا، تایید کننده کیفیت ، دوام و درجه خلوص استفاده از آلوورا می باشد. محصولات فوراور اولین محصولات دارای تاییدیه این نهاد با (97%) خلوص در دنیا است. این تائیدیه نشان دهنده تعهد ما به استفاده از بهترین مواد اولیه که برگرفته از طبیعت است، می باشد.

فوراور مناسب برای گیاه خواران است

ما می‌خواهیم همه از فوراور بهره ببرند، به همین دلیل است که بیشتر محصولاتی که تولید می‌کنیم مناسب گیاه‌خواران است و تمام این محصولات 100% طبیعی و بر پایه آلوورا و دیگر گیاهان طبیعی و فرآورده های زنبور عسل است. در واقع، مواد مغذی ما برای کمک به افرادی که رژیم های غذایی محدود دارند، برای پر کردن شکاف های تغذیه ای عالی هستند.

با محصولات فوراور از پوست خود مراقبت کنید

همه سزاوار تغذیه و مراقبت از پوست هستند. دقیقاً به همین دلیل است که ما در تلاش هستیم تا هرچه بیشتر محصولات را با گواهی حلال و کوشر تولید کنیم.
این گواهینامه تایید می کند محصولات منطبق بر قوانین شرعی جوامع مسلمان و یهودی است و عاری از فرآورده های خوک، جنین و... است.

آیا تو برای شروع سفر آماده هستی؟

ثبت نام

بستن
شبکه های اجتماعی

ارتباط با فوراور در اینستاگرام
ارتباط در فیسبوک با فوراور