5 شخصیت برتر و داستان موفقیت آنها در کسب و کار فروش مستقیم (direct selling)

تاریخ

5 شخصیت برتر و داستان موفقیت آنها در کسب و کار فروش مستقیم (direct selling)

فروش مستقیم (direct selling) یک مدل تجاری موفق در صنعت بازاریابی بوده است. ثروتمند شدن به روش صحیح از طریق تجارت حالا رویایی است که به واقعیت تبدیل شده است. از تلاش برای پرداخت قبوض ماهیانه گرفته تا بدهی ، زندگی به یک ماراتن از اتفاقات ناگوار تبدیل می شود . فروش مستقیم (direct selling) به عنوان یک مسیر موفقیت آمیز برای خلاص شدن از شر چنین حوادث غم انگیز ، و کسب درآمد منظم عمل می کند. این تنها یکی از دلایل پیوستن بیشتر مردم به تجارت فروش مستقیم (direct selling) است.

در اینجا لیستی از موفق ترین شخصیت هایی آورده شده اند که از این مدل تجاری بهره مند شده و از این راه به ثروت رسیده اند.

این مطلب به شما اطلاعات مختصری درباره 5 شخصیت برتر در تجارت فروش مستقیم یا تجارت MLM می دهد. 

رولف کیپ

https://www.rolf-kipp.de/

یکی از برترین افراد در بازاریابی شبکه ای و جز 5 شخصیت برتر و موفق در این تجارت است. او عنوان "پردرآمد ترین فروشنده" در کمپانی فوراور را از آن خود کرده است. در سال 1995 ، زمانی که او بهFLP  پیوست ، هیچ کس انتظار نداشت که او به درآمدهای میلیون دلاری برسد.

در آن زمان ، مردم آلمان با شرکت فوراور آشنا نبودند. آقای رولف کیپ در جریان یک سفر کاری در میامی با فوراور آشنا شد و علاقه زیادی نسبت به محصولات و مدل تجاری آن پیدا کرد. یک تیتر در مجله مورد توجه او قرار میگیرد.

 فوراور در حال گسترش در اروپا! فرصتی شگفت انگیز که رولف آن را از آن خود کرد.

این تیتر او را از خواب بیدار کرد. او فوراور را به عنوان شرکتی با محصولات با ارزش دید .در ابتدا ، حدود یک سال و نیم به صورت نیمه وقت با این شرکت کار کرد و پس از آن ، آینده درخشانی را در دنیای بازاریابی پیدا کرد. او پس از مدتی این کار را به عنوان منبع اصلی درآمد خود انتخاب کرد که تصمیم کاملاً هوشمندانه ای بود. دستاوردها و درآمد های بالای او بهترین گواه بر این تصمیم فوق العاده است.

در سال 2013 ، رولف 900،000 یورو پورسانت دریافت کرد و یک رکورد در تاریخ فوراور از خود به جا گذاشت. او سپس در سال 2015 دوباره این رکورد را شکست.

برایان مک کلور

یک شخصیت مشهور دیگر در صنعت فروش مستقیم (direct selling) و یک داستان موفقیت دیگر در بازاریابی شبکه ای که فرصت های زیادی را در این بازار به روی خود گشود. این بار شرکت "Ambit" کانال زندگی موفقیت آمیز او بود. Ambit یک شرکت خرده فروشی تأمین انرژی است. خرید انرژی و تأمین آن برای دستیابی به مشتریان شیوه کار Ambit است.

برایان از همان ابتدا درخشان بود و سفر خود در این کسب وکار را از زمان دانشگاه آغاز کرد. او استعداد خود را به بهترین روش ها به اثبات رساند و برای بازاریابی و فروش عالی بود.

در سال 2006 ، برایان مک کلور به Ambit Energy پیوست. در آنجا مسئول آموزش فروشنده ها در زمینه فنون فروش شد.

درآمد سالانه وی از سال 2017 تا سال 2018 ، 8،400،000 دلار بوده است. برایان ، یک میلیاردر است که میتواند بهترین الگو برای افراد تازه کار باشد. این اعداد و ارقام موفقیت او را نشان می دهد .

کیم هوی

کیم هوی شخص دیگری است که با تلاش و فداکاری ، لیاقت خود در تجارت فروش مستقیم (direct selling) را نشان داده و در لیست افراد موفق ما قرار گرفته است. کیم هوی یکی از پردرآمدترین افراد در دنیای بازاریابی چند سطحی (MLM) و زاده چین است و در آمریکا بزرگ شده است.

بله ، او مانند بسیاری دیگر با مشکلات زیادی در زندگی روبرو شد و با الهام گرفتن از کارهای همسر خود (خیریه) راه خود را پیدا کرد. بر اساس گزارش ها ، کیم در سال 2013 ،257 میلیون دلار درآمد کسب کرده است و سالانه حدود 6 میلیون دلار از

فروش مستقیم (direct selling) در آمد دارد.

باری چی و هالی چن

باری چی و هالی چن در این لیست هستند زیرا داستان موفقیت آنها پس از پیوستن به Amway آغاز شد. این زوج به عنوان توزیع کننده به این شبکه پیوستند و از این فرصت کاملاً استفاده کردند. آنها هر دو به بازاریابی و فروش محصولات مشغول شدند. هر دو اهل تایوان هستند.

از معلمی تا مرحله میلیونری ، آنها برای رسیدن به چنین شرایطی ، سخت در تلاش بودند. هر دو آنها در سال 1982 در تایوان به Amway پیوستند. آنها از خانواده و دوستان خود شروع کردند ، شبکه را به آرامی گسترش دادند و این تجارت را به هنگ کنگ بردند. آنها سپس کشور پهناور چین را نیز پوشش دادند.

در سال 1986 بازاریابی آنها تا سرزمین ایالات متحده گسترش یافت. این زوج چینی بازار ایالات متحده را مورد بررسی قرار دادند. جذابیت سبک بازاریابی آنها توسط مهاجران چینی در ایالات متحده احساس شد. در حال حاضر ، این زوج سالانه حدود 6 میلیون دلار درآمد دارند.

 

 

 

جف روبرتی

http://roberti.net/

جف یکی از بهترین کارآفرینان در صنعت بازاریابی است که استعداد خود را کشف کرده است. او در سال 1987 با جی مارتین ، بنیانگذار NSA (National Security Associated) آشنا و به خاطر محصول Juice plus مشهور شد. او به جی مارتین پیوست و زندگی خود را متحول کرد.

باز هم سختی های زندگی باعث رشد فرد دیگری شد و جف هم از این قاعده مستثنی نیست. پدرش برای پرداخت هزینه های پزشکی در تنگا بود. سال ها بعد جف فارغ التحصیل شد اما متأسفانه پدرش درگذشت. این سختی ها باعث شد او اراده ای قوی داشته باشد و هیچ چیز نتواند او را از حرکت متوقف کند.

داستان های موفقیت او قدرت اراده و عزم راسخ او را نشان می دهد. او این فرصت را در شغل خود Juice plus)) پیدا کرد و در حال حاضر سالانه 5،400،000 دلار درآمد کسب می کند.

نتیجه این که

ما این لیست را به پنج مورد اختصاص دادیم اما این داستان ها هرگز پایان نمی یابند. زندگی تجاری آنها نمونه ای از چگونگی موفقیت در بازاریابی شبکه ای است.

به این باور برسید که فروش مستقیم (direct selling) مادامی که از قوانین پیروی می کند هرگز کلاهبرداری نیست. این یک فرصت است و بسیاری از سرمایه داران تجاری از جنبه بهتر این سبک از فروش صحبت می کنند. دونالد ترامپ ، رئیس جمهور فعلی ایالات متحده ، بیل کلینتون ، زیگ زیگلار (رییس جمهور اسبق آمریکا ) ، جیم ران (حرفه ای ترین سخنران و بزرگترین اقتصاد دان آمریکایی) و بسیاری از شخصیت های این چنینی در مورد جنبه خوب بازاریابی شبکه ای صحبت کرده اند. همه آنها بزرگترین فروشندگان جهان هستند که جذاب ترین داستانها را برای شنیده شدن دارند.


امتیاز: 4.8 از 5 ستاره -
تعداد بازدید: 523

نظر خود را در خصوص این مقاله ارسال بفرمائید

لینک:

بستن
شبکه های اجتماعی

ارتباط با فوراور در اینستاگرام
ارتباط در فیسبوک با فوراور