مصاحبه با آقای رولف کیپ

تاریخ

مصاحبه با آقای رولف کیپ

پردرآمدترین فرد آلمانی در کمپانی فوراور لیوینگ ، آقای رولف کیپ ، با درآمد 900،000 دلار در ماه است و در حال حاضر در بین نتورکر های دنیا رتبه سوم را دارد. او در ژوئن 1995 به فوراور پیوست.

دارایی که او از کمپانی فوراور لیوینگ  به دست آورده 100 میلیون دلار برآورد شده است.

او می گوید :

به لطف پدر و مادرم ، با کمپانی فوراور آشنا شدم. مادر من بیماری کلیوی داشت ، که باعث نازک شدن پوست او شده بود. پدر من که متأسفانه دو سال پیش درگذشت ، مبتلا به سرطان پروستات بود.

همه دوستان ما سعی داشتند با پیشنهاد انواع داروها و مواد غذایی به ما کمک کنند.

در آن زمان (10 سال پیش) مصاحبه ای را با آقای رکس موآن ، بنیانگذار فوراور خواندم و می خواستم راجع به محصولات آنها اطلاعات بیشتری کسب کنم. من به دفتر مرکزی در ایالات متحده فکس فرستادم و روز بعد پاسخی از شخصی که مسئول بخش کشور آلمان بود دریافت کردم.

من تصمیم گرفتم که شبکه خودم را در آلمان توسعه دهم. در آن زمان بستر بازار آلمان برای فوراور محیا نبود و تعداد بسیار کمی از مردم با محصولات فوراور آشنا بودند اما من شخصاً می خواستم با محصولات آشنا شوم.

در ابتدا من محصولات را به پدر و مادر خود پیشنهاد دادم و نتایج باورنکردنی داشتند. والدینم بلافاصله احساس بهتری داشتند.

واقعا مادرم جوان تر به نظر می رسید ، من تأثیر این محصولات را به ویژه بر روی پوست او میدیدم. پدرم هم همیشه گفت که حال او بهتر است و تقریباً تا زمان مرگ به نوشیدن آب آلوئه ورا ادامه داد.

محصولات فوراور لیوینگ در سال 1978 با رویاها و سخت کوشی فراوان برای کمک به هرکسی که می خواهد به آینده ای بهتر ، سلامتی بهتر ، ثروت بیشتر و آینده ای امن برسد ، طراحی شد.

حالا با گذشت بیش از 40 سال ، فوراور لیوینگ به یک شرکت چند میلیارد دلاری تبدیل شده است و در بیش از 160 کشور جهان حضور دارد. ما ده ها محصول منحصر به فرد و مفید برای سلامتی بر اساس یکی از ناب ترین هدایای طبیعت یعنی آلوئه ورا را، تولید میکنیم و می فروشیم. فرصت بی نظیر تجاری ما ، افرادی مانند شما را برای به اشتراک گذاشتن محصولات ما با دیگران تشویق می کند.

بیش از 9.5 میلیون از صاحبان تجارت (FBO) در سراسر جهان این فرصت استثنایی در فوراور لیوینگ را کشف کرده اند. میلیون ها نفر به لطف یک تجارت کوچک که فقط با یک رویا آغاز شده است ، از زندگی سالم تر و ثروتمندتری برخوردار هستند.

امتیاز: 4.8 از 5 ستاره -
تعداد بازدید: 523

نظر خود را در خصوص این مقاله ارسال بفرمائید

لینک:

بستن
شبکه های اجتماعی

ارتباط با فوراور در اینستاگرام
ارتباط در فیسبوک با فوراور