بازاریابی شبکه ای چیست؟

تاریخ

بازاریابی شبکه ای چیست؟

بازاریابی شبکه ای چیست؟

بازاریابی شبکه ای (همچنین به عنوان بازاریابی تیمی شناخته می شود) یک مدل تجاری موثر و اثبات شده است که از توصیه و تجربه های های شخصی برای تبلیغ و خرده فروشی محصولات یا خدمات یک شرکت استفاده می کند.

فوراور لیوینگ یک شرکت بازاریابی شبکه ای کاملاً جا افتاده و ساختاریافته است که به اعضای خود این امکان را می دهد تا کسب و کار مستقل خود را داشه باشند. به جای سرمایه گذاری مبالغ سرسام آور در تبلیغات محصولات، این شرکت با ایجاد فرصت های شغلی جدید برای مردم ، برای فروش محصولات توسط آن ها یا جذب نیرو های جدید ،به آن ها پورسانت می دهد.

مراسم اعطای جوایز و پورسانت به نیروهای فعال در کمپانی فوراور لیوینگ به طور منظم برگزار می شود. فوراور لیوینگ اعضای خود را به خاطر نقششان در فروش محصولات پاداش می دهد.

این ساختار سودآور کسب و کار مزایای باورنکردنی مالی بسیاری را به همراه دارد که مدل های سنتی تجارت نمی توانند با آن رقابت کنند.

با فرصت بازاریابی شبکه ای در فوراور لیوینگ ، میتوانید کسب و کار خود را داشته باشید.

بازاریابی شبکه ای در فوراور لیوینگ به شما این فرصت را می دهد تا از آزادی و انعطاف پذیری در شغل خود بهره مند شوید. به عنوان یک کارآفرین ، باید بتوانید انتخاب کنید که کجا و چه زمانی می خواهید کار کنید. به جای اینکه برای فرد دیگری کار کنید می توانید آقای خودتان باشید.

تمام زحماتی که می کشید به لطف طرح های پورسانت دهی فوق العاده سخاوتمندانه فوراور لیوینگ جبران خواهد شد.

بدون خطر با حداقل هزینه

اکنون هزینه ایجاد مشاغل سنتی میلیون ها تومان است و اغلب به سود دهی نیز نمی رسند. راه اندازی مشاغل بازاریابی شبکه ای به این معنی است که شما مجبور نیستید پول قرض کنید ، کارمند استخدام کنید و یا هزینه ای برای اجاره یک مغازه یا فروشگاه و ... بپردازید.

درآمد ناحدود

مشاغل دیگر بر اساس استاندارد و معیار های خود درآمد شما را محدود می کنند. اما بازاریابی شبکه ای این گونه نیست. هرچه بیشتر کار کنید ، درآمد شما بیشتر می شود.

مزایای بازاریابی شبکه ای چیست؟

مزایای بازاریابی شبکه ای در فوراور لیوینگ بی پایان است.

 این ها ده مورد از مزایای برتر بازاریابی شبکه ای است که آن را یادآور می شویم:

-طبق برنامه خودتان کار کنید.

-از هرجایی میتونید کار کنید.

-هزینه رفت و آمد ندارید.

-از امکانات بین المللی استفاده می کنید.

-امنیت دارید.

-هیچ کارمندی ندارید پس هزینه اضافی پرداخت نمی کنید.

-رشد فردی یکی دیگر از مزیت های بازاریابی شبکه است.

بازاریابی شبکه ای چگونه کار می کند؟

ساده است! فقط در انگلستان و ایرلند صنعت مکمل های غذایی، ویتامین ها و مواد معدنی 414 میلیون پوند، بخش مراقبت از پوست 2/2 میلیارد پوند، بخش مدیریت وزن 2 میلیارد پوند و بخش ورزش و تغذیه 356 میلیون پوند ارزش دارد. با طرح بازاریابی شبکه ای در فوراور ، می توانید بخشی از این بازار عظیم جهانی باشید.

با تقسیم طیف وسیعی از محصولات و فرصت های شغلی با دیگران می توانید درآمدزایی کنید.

فوراور لیوینگ دانش و پشتیبانی لازم برای راه اندازی کسب و کار خود ،در هر قدم این مسیر، برای رسیدن به موفقیت در اختیار شما قرار خواهد داد.

چه کسی می تواند بازاریابی شبکه ای انجام دهد؟

بازاریابی شبکه ای یک فرصت شغلی ایده آل برای هر کسی است که می خواهد کنترل امور مالی خود را در دست بگیرد و علاقه به اشتراک دانش دارد و عاشق محصولات فوراور است. به نقل از مجله فوربس ، بیش از نیمی از جوانان (76 میلیون نفر) علاقه مند به راه اندازی کسب و کار خود هستند و بازاریابی شبکه ای فرصت مناسب برای این کار است. اگر اعتماد به نفس و شور و اشتیاق کافی دارید ، بازاریابی شبکه ای مناسب شما است و درآمد بالقوه آن بی پایان است.

---------------کلیپ ویدویی آقای کیوساکی اضافه شود---------------------------


امتیاز: 4.8 از 5 ستاره -
تعداد بازدید: 523

نظر خود را در خصوص این مقاله ارسال بفرمائید

لینک:

بستن
شبکه های اجتماعی

ارتباط با فوراور در اینستاگرام
ارتباط در فیسبوک با فوراور